Lego Minecraft ⚒️ Ranking TOP 5

Jedną z bardziej znanych i atrakcyjnych współcześnie gier survivalowych nie tylko dla dzieci i młodzieży jest Minecraft. Nic więc dziwnego w tym, że wśród szerokiej oferty gadżetów związanych z tą tematyką powstały również zestawy klocków Lego Minecraft. Są one idealnym połączeniem kreatywności związanej z budowaniem z klocków Lego z klasycznymi przygodami rodem z gier Minecraft. 

Poniżej przedstawiamy ranking najpopularniejszych zestawów klocków Lego Minecraft.

5. LEGO Minecraft 21189 Loch szkieletów

Lego Minecraft Loch szkieletów to atrakcyjna propozycja zabawy dla wszystkich amatorów gier komputerowych powyżej 8 lat. Zestaw klocków składa się z 364 elementów, które tworzą mroczną jaskinię pełną stalaktytów i stalagmitów, a także pnączy, krzewów i gliny.

W jaskini badacz wyposażony w kuszę i kilof odnajdzie loch szkieletów, z którymi będzie mógł się zmierzyć przeżywając niesamowite przygody. Inspirująca będzie również obrotowa ściana, która pozwoli na wymyślanie dodatkowych opcji możliwych do odegrania historii.

4. LEGO Minecraft 21178 Siedlisko lisów

Każdy ośmiolatek będzie zachwycony zestawem Lego Minecraft Siedlisko lisów. Z pomocą 193 elementów każdy młody konstruktor zbuduje dom wyglądający jak śpiący lis. Dom otwarty z tyłu pozwoli na zabawę w jego wnętrzu z wykorzystaniem dostępnych mebli.

Można również, dla ułatwienia dostępu do jego środka,  podnieść jego dach. Zestaw zawiera również 3 lisy: dorosłego, małego i polarnego, a także utopca i figurkę bohatera w lisiej skórze. Ograniczeniem odgrywania historii i świetnej zabawy będzie tylko dziecięca wyobraźnia.

3. LEGO Minecraft 21185 Bastion w Netherze

Niezwykłym przeżyciem dla każdego fana gier Minecraft będzie możliwość nieograniczonych  zabaw z wykorzystaniem klocków Lego Minecraft Bastion w Netherze. Podczas podróży do bastionu gracze mogą przeżyć wiele ekscytujących przygód z pomocą zawartych w zestawie postaci rodem z gry Minecraft, a mianowicie poszukiwacza przygód,  kostki magmy, piglina okrutnika, piglina i magmołaza.

Zestaw zawiera również wiele akcesorów, które nie są obce graczom Minecraft, są to między innymi: karmazynowy korzeń, spaczony grzyb, złocony czernit, netherowa brodawka, eteryczne pochodnie, bloki złota czy broń (topór, kusza, miecz). Atrakcyjna dla gracza będzie również specjalna funkcja wybuchu dostępna poprzez umieszczenie bloku TNT w wyznaczonym miejscu i naciśniecie przycisku. Klocki są odpowiednie dla dzieci w wieku od 8 lat i składają się z 300 elementów.

2. LEGO Minecraft 21160 Najazd złosadników

Urozmaiceniem dla każdego miłośnika gry Minecraft będą klocki Lego Najazd złosadników. Zestaw składa się z 562 elementów tworzących pustynny dom z płaskim dachem, punkt handlowy i pole uprawne. Zabawę we wnętrzu budynku umożliwia ściągany dach.

Oprócz tego dostępne są tu figurki przyjaznych osadników, złosadników, obrońcy, zwierząt, jak również olbrzymia złosadnicza bestia z kłapiąca paszczą, którą może dosiąść bohater zestawu. Zabawę urozmaicą dostępne akcesoria. Dzięki tak wielu elementom dzieci mogą przebudowywać posiadane panele i tworzyć swoje własne indywidualne propozycje zabawy.

1. LEGO Minecraft 21141 Jaskinia Zombie

Lego Minecraft Jaskinia Zombie to zestaw dla fanów w wieku od 7 do 14 lat składający się z 240 elementów. Dzięki funkcji wybuchu TNT każdy fan będzie mógł wysadzić przejście do jaskini z nietoperzami i skonfrontować się z zombie, a także wydobyć w jaskini węgiel czy rudę złota i diamenty.

W zestawie znajduje się również minifigurka Steve’a oraz szereg akcesorów urozmaicających zabawę. Wszystkie klocki Lego Minecraft można łączyć ze sobą tworząc prawdziwe pole gry komputerowej przeniesione w realny świat. Zestawy klocków Lego Minecraft to gratka dla miłośników tej gry, jak również pasjonatów układania klocków Lego.

Dodaj komentarz