Lego Spider-Man 🕷️ Ranking TOP 5

Chłopcy marzą o bliskim spotkaniu z superbohaterem. Sami chcieliby się w niego wcielać i mieć supermoce. Zawsze stać po stronie dobra, chronić słabszych, wymierzać sprawiedliwość, a może nawet ratować ludzkość przed wszelakimi zagrożeniami. Jedną z takich inspirujących postaci jest Spider-Man. Właśnie Spider-Manowi został poświęcony cały cykl zestawów klocków Lego pozwalających uczestniczyć jego fanom w przygodach swojego idola, a nawet się z nim utożsamiać. Poniżej przestawiamy ranking top 5 najpopularniejszych wśród internautów zestawów Lego Spider-Man.

5. LEGO Marvel 76173 Spider-Man i Upiorny Jeździec kontra Carnage

Zestaw Marvel Spider-Man i Upiorny Jeździec kontra Carnage to 212 elementów przeznaczony dla miłośników Spider-Mana w wieku od 7 lat. Zawiera on minifigurki Spider-Mana, Carnage’a oraz Upiornego Jeźdźca. Jeździec ma do dyspozycji okazały płonący samochód z turbosprężarką zamienioną w wyrzutnię pocisków.

Pojazd ma zdejmowany dach i odłączane płomienie, co pozwala przekształcić go w elegancki muscle car. Zestaw Lego Spider-Man umożliwia odgrywanie nieograniczonej ilości scenek i historii o przygodach postaci i na pewno zachwyci każdego fana.

4. LEGO Marvel Spider-Man 76195 Bojowy dron Spider-Mana

Lego Marvel Bojowy dron Spider-Mana to zestaw 198 elementów dla fanów w wieku od 7 lat. Pozwala on skonstruować imponujący dron Człowieka-Pająka posiadający cztery skrzydła, z umieszczonymi na nich silnikami, a także miotacz klocków.

Zestaw zawiera dwie minifigurki tj. Spider-Mana i skrzydlatego Sępa, co pozwala odgrywać sceny walki zarówno na lądzie, jak i w powietrzu. Dodatkowo pod dronem istnieje możliwość doczepienia Spider-Mana za pomocą specjalnej długiej pajęczyny.

3. LEGO Marvel 76185 Spider-Man w warsztacie w Sanctum

Kolejna atrakcyjna propozycja dla fanów Spider-Mana to zestaw Lego Marvel Spider-Man w warsztacie Sanctum. Zestaw składa się z 355 elementów dedykowanych dzieciom w wieku od 7 lat. Dzięki dostępnym klockom zbudują one magiczną piwnicę pełną akcesoriów wzbogacających zabawę. Są to między innymi narzędzia, rowery, kontroler do gier, świecznik, boom box czy mistyczny świecący kamień.

Zestaw zawiera również figurki Spider-Mana, MJ, Wong’a oraz Doctor Strange w pelerynie lewitacyjnej. Można również skonstruować potwornego owada z chwytliwymi pazurami, co dodatkowo poszerza możliwości zabawy i wymyślania porywających historii.

2. LEGO Marvel Spider-Man 76175 Atak na kryjówkę Spider-Mana

Imponujący zestaw Lego Marvel Atak na kryjówkę Spider-Mana to 466 elementów, dzięki którym dzieci w wieku od 8 lat mogą uczestniczyć w niesamowitych przygodach Spider-Mana. Dzieci zbudują model pokoju swojego idola, który jest połączeniem pokoju nastolatka z tajną siedzibą superbohatera.

Siedziba ta zawiera szereg elementów wyposażenia pokoju każdego chłopaka takich jak: komputer, PlayStation, kosz do koszykówki, rampa z deskorolką, kącik z napojami, ale również akcesoria niezbędne do walki ze złem, czyli aparat, sprzęt treningowy, motocykl, zbroję Żelaznego Pająka, broń czy więzienie. Figurki Spider-Mana i złoczyńców (Zielonego Goblina i Venoma) próbujących wtargnąć do jego bazy, uzupełniają zestaw. 

1. LEGO Marvel 76218 Sanctum Sanctorum

Dla nieco starszych, dorosłych fanów Spider-Mana Lego przygotowało ogromny zestaw 2708 elementów tworzących model rezydencji Doktora Stange’a Sanctum Sanctorum. Model ten znany z kultowych filmów Marvela, a więc: „Avengers: Wojna bez granic” i „Doktor Strange w multiwersum obłędu” to trzypiętrowa replika budynku.

Oprócz szeregu elementów wyposażenia zestaw zawiera aż dziewięć figurek, są to: Doktor Strange, Wong, Iron Man, Spider-Man, Ebony Maw, baron Mordo, ponury Strange, martwy Strange i Scarlet Witch. Ten piękny model kolekcjonerski na pewno wprawi w zachwyt każdego miłośnika filmów Marvela i superbohaterów. Będzie pięknym elementem wystroju pomieszczenia każdego fana.

Dodaj komentarz