Zabawki interaktywne dla 2 latka 🤖 Ranking TOP 5

Zabawki interaktywne to wymarzony prezent dla każdego 2 latka! W tym wieku wybór zabawek możemy już rozszerzyć o maskotki czy pojazdy interaktywne, które zapewnią dziecku sporo radości a także rozwiną jego zdolności motoryczne.

Warto zwrócić uwagę na to, czy zabawki są ładne, tak aby przyciągały oko małego człowieka i dziecko chciało się nimi bawić. Oprócz tego oczywiście muszą być wytrzymałe i bezpieczne, dzięki temu przejdą wszystkie dziecięce testy i nie zranią dziecka.

Wybór zabawek interaktywnych dla 2 latków jest bardzo duży, co nie ułatwia decyzji. Sprawdź poniższy ranking i kup odpowiednią!

5. Fisher-Price Szczeniaczek Uczniaczek Poziomy Nauki FPM71

Szczeniaczek Uczniaczek Fisher-Price to interaktywna zabawka, która pomoże w nauce pierwszych słów, przykuje uwagę kolorowymi światełkami a do tego będzie wspaniałym partnerem do przytulania!

Pluszowa zabawka zna mnóstwo wypowiedzi, dźwięków i piosenek na trzech poziomach zabawy. Dziecko może wraz z Szczeniaczkiem uczyć się pierwszych słów, alfabetu, nazw części ciała a także liczyć, poznawać kolory oraz śpiewać!

Zabawka jest odpowiednia dla dzieci już od 6 miesiąca życia, posiada 75 różnych dźwięków, uczy 100 słów oraz reaguje na dotyk.

4. Hape Baby Einstein Drewniane Magiczne Pianinko E11649

Magiczne Dotykowe Pianinko od firmy Hape to drewniana zabawka reagująca na dotyk i ucząca dzieci muzyki już od 1 roku życia! Pozwoli małemu dziecku poznać magiczny świat dzwięków i rytmu, ta nowoczesna zabawka reaguje również na ciepło palców. Wystarczy, że dziecko będzie naciskać klawisze w kolorach pojawiających się na tablicy aby zagrać melodię.

W skład zestawu wchodzą trzy dwustronne tablice ze znanymi piosenkami, a pianinko posiada także tryb samodzielnego nagrywania utworów! Zasilane jest 3 bateriami AA, które wchodzą w skład zestawu.

3. Fisher-Price Siostrzyczka Szczeniaczka Poziomy Nauki Fpp63

Siostrzyczka Szczeniaczka Fisher-Price to alternatywna wersja wcześniej prezentowanej zabawki. Posiada 3 edukacyjne poziomy nauki pozwalające na dopasowanie się do etapu rozwoju dziecka.

Poziom Odkrywanie to poznawanie pierwszych słów, kolorów, alfabetu i części ciała. Kolejny etap, Zachęcanie, służy to nagradzania dziecka i zachęcania go do liczenia, pokazywania części ciała oraz znajdowania kolorów. Ostatni poziom, Naśladowanie, to wspólne śpiewanie i odgrywanie ról!

Maskotka jest przeznaczona dla dzieci już od 6 miesiąca życia i zasilana jest 3 bateriami AA (w zestawie).

2. VTech Pierwszy Słownik Przedszkolaka 61090

Pierwszy Słownik Przedszkolaka Vtech to sposób na naukę angielskiego jak najwcześniej! Jest to wyjątkowa interaktywna zabawka dla najmłodszych, dzięki której dziecko pozna 100 słów w języku polskim oraz angielskim.

Słownik został podzielony na 12 kategorii tematycznych, takich jak zwierzęta, jedzenie, ubrania, ciało, pojazdy, kolory i wiele więcej!

Ta dwujęzyczna zabawka jest odpowiednia dla dzieci już od 1 roku życia. Każda strona słownika jest laminowana, dzięki czemu jest odporna na zabrudzenia.

1. Dumel Discovery Arka Noego

Arka Noego Dumel Discovery to zestaw 9 gumowych figurek zwierzątek wraz z statkiem, który imituje ruch prawdziwej łodzi na wodzie oraz wydaje realistyczne dźwięki, a po naciśnięciu opowie związaną z nim opowieść. Każde ze zwierzą ma swoje miejsce na arce, a po naciśnięciu wydaje charakterystyczny dla siebie dźwięk.

Dołączone do zestawu mini pianinko pozwoli dziecku na zagranie ulubionych melodii, a pojazd do ciągnięcia statku pozwoli najmłodszemu na spacery z łodzią. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci już od 1 roku życia i wymaga dwóch baterii AA, które są dołączone do zestawu.

Dodaj komentarz