Za jaką postać z bajki się przebrać?

Bajki są doskonałym źródłem inspiracji dla kostiumów na bale przebierańców. Dają nam możliwość przebrania się za jedną z naszych ulubionych postaci i wczucia się w nią.

Istnieje wiele różnych postaci z bajek, z których możesz wybierać, ale zalecamy wybór takiej, która nie jest zbyt droga lub skomplikowana w wykonaniu. Na przykład Alicja w Krainie Czarów to doskonały wybór, ponieważ możesz użyć sukienki i niektórych akcesoriów, aby się za nią przebrać.

Dzieci uwielbiają przebierać się za swoją ulubioną bajkową postać na dany dzień. Do wyboru jest wiele różnych postaci, ale trudno się zdecydować!

Najlepszym sposobem na określenie, która postać będzie najlepsza, jest rozważenie osobowości Twojego dziecka i tego, co lubi. Jeśli kochają księżniczki, to może Belle byłaby lepszym wyborem niż Alicja w Krainie Czarów.

Klasyka Disneya

Zawsze fajnie jest przebrać się za postać z bajki, ale może być trudno zdecydować, za którą chcesz się przebrać. Jest tak wiele różnych opcji!

Oto niektóre z najpopularniejszych postaci z bajek, które uwielbiają dzieci:

– Kopciuszek

– Belle z Pięknej i Bestii

– Roszpunka z Zaplątanych

Najważniejsze są detale

Najpierw musimy wybrać odpowiedni kostium. Na przykład, jeśli chcemy przebrać naszą córkę za Kopciuszka, powinniśmy wybrać kostium, który ma piękną suknię balową i parę szklanych pantofli.

Po drugie, musimy dobrać odpowiednią fryzurę i styl makijażu. Na przykład, aby nasza córka wyglądała jak Kopciuszek z filmu Disneya, potrzebuje długich kręconych blond włosów i niebieskiego cienia na powiekach.

Dodaj komentarz