Prezenty dla dziewczynki 9, 10, 11 lat na święta 🎄 Ranking TOP 5

Prezenty pod choinkę dla dziewczynki w wieku 9-11 lat to spore wyzwanie. Dziewczyny mają już wyrobiony gust oraz własne zdanie, a często też zwracają uwagę na rówieśników i ich prezenty!

Na prezenty na święta dla dziewczynki w tym wieku świetnie nadają się artystyczne zestawy oraz zabawkowe zestawy służące do makijażu lub paznokci. Bardzo popularne są również gry planszowe, których ogromna różnorodność sprawia, że bardzo łatwo trafić z prezentem!

Ułatwimy Ci wybór zabawki na prezent poniższym rankingiem! Sprawdź najlepsze prezenty na święta dla dziewczynki w wieku 9, 10, 11 lat!

5. Cobi Lovely Braids Zaplatacz Warkoczyków

Zaplatacz Cobi będzie świetnym prezentem dla dziewczynki, która marzy o warkoczach! Używając tej zabawki jest to banalnie proste, a korzystać można z niego wspólnie z koleżankami.

Jak działa ta zabawka? Kosmyki włosów trzeba umieścić w trzech rurkach zaplatacza a następnie nacisnąć przycisk i obserwować, jak zaplatacz robi prawdziwy warkocz!

W zestawie znajdują się wstążki, zapinki i wiele innych akcesoriów do warkoczy. Wspaniały pomysł na prezent!

4. Rebel Domek gra familijna

Familijna gra planszowa Domek to wspaniała zabawa dla całej rodziny, ale też dobry pomysł na prezent dla dziewczynki! Gra polega na stworzeniu domku swoich marzeń za pomocą kart. Na koniec gracze oceniają swoje projekty i podliczają punkty m.in. za jakość czy funkcjonalność domu.

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób, a czas jednej rozgrywki to około 40 minut. W skład zestawu wchodzą plansze, karty i żetony zawierające pokoje oraz wyposażenie.

3. Barbie w podróży, lalka z akcesoriami i naklejkami

Lalka Barbie to zawsze dobry pomysł na prezent dla dziewczynki! W tym zestawie znajdziemy kultową lalkę wraz z akcesoriami niezbędnymi do podróży.

W skład zestawu wchodzi modnie ubrana lalka Barbie, szczeniaczek, walizka, plecak, naklejki oraz 10 akcesoriów podróżnych.

Wymarzony prezent dla dziewczynki, która nie może doczekać się wakacji!

2. Trefl, Kocie figle, puzzle, 200 elementów

Puzzle to zawsze dobry pomysł na prezent, a puzzle z kotkami to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziewczynki!

Zestaw zawiera 200 elementów ze zdjęciami kotów, a po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarze 48 x 34 cm.

Puzzle tego producenta gwarantują najwyższą jakość wydruku oraz bezpieczeństwo układania.

1. Clementoni Crazy Chic Studio Paznokci 78257

Pierwsze miejsce w rankingu prezentów dla dziewczynki w wieku 9-11 lat wygrywa nowoczesna konsola do stylizacji paznokci! Będzie to prawdziwy strzał w 10 dla każdej dziewczynki!

Zestaw zawiera studio paznokci wraz z lakierem, suszarką, zdobieniami, brokatem i szablonami. Dzięki tym akcesoriom można stworzyć stylizacje paznokci jakie tylko można sobie wyobrazić!

Świetna propozycja na świąteczny prezent dla dziewczynki!

Dodaj komentarz