Lego Marvel ⍟ Ranking TOP 5

Popularność i sława filmów wytwórni Marvel Studios o superbohaterach doczekała się serii klocków Lego Marvel, wśród których każdy fan znajdzie odpowiadający mu tematycznie zestaw. Zestawy te dedykowane są zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Poniżej prezentujemy ranking top 5 najpopularniejszych wśród internautów zestawów Lego Marvel.

5. LEGO Marvel 76200 Nowy Asgard Grubego Thora

Młodsi miłośnicy filmu Avengers: Koniec Gry odnajdą się na pewno w zabawie z zestawem Lego Avengers Nowy Asgard Grubego Thora. Zestaw pozwala na zbudowanie modelu domu Thora Nowego Asgardu zawierającego szereg szczegółowych detali, w tym topór Stormbreaker, konsolę do gier, kanapę, telewizor, pudełka z pizzą.

Nie może tu również zabraknąć minifigurek Grubego Thora i Korga. Replika domu Thora zachęca do odgrywania scen rodem z filmu bądź wymyślania coraz to nowych własnych kreatywnych pomysłów na przygody bohaterów. Zestaw dedykowany jest dzieciom od 7 roku życia i zawiera 265 elementów.

4. LEGO Marvel 76217 Ja jestem Groot

A może Twoje dziecko uwielbia film „Strażnicy galaktyki vol. 2” ? Jeśli przepada za nim i nie można oderwać go od ekranu telewizora na pewno będzie zachwycone zestawem Lego Marvel Ja jestem Groot. Dzięki klockom samo zbuduje szczegółowy ruchomy model uroczego pozaziemskiego stworzenia.

Model Groota ma 26 cm i przypomina swoim wyglądem drzewo. Jego figurę można ustawiać w różnych pozach, imitując przy tym pozycje taneczne, a dołączony do zestawu model kasety magnetofonowej inspiruje budowniczych do muzycznej zabawy. Zestaw Lego Marvel zawiera 476 elementów i przeznaczony jest dla dziesięciolatków.

3. LEGO Marvel Avengers 76203 Mechaniczna zbroja Iron Mana

Gratką dla fanów Iron Mana będzie zestaw Lego Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Iron Mana. Jest to komplet 130 elementów przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 lat. Dzięki klockom zbudują one mech Iron Mana z miotaczem klocków, tarczą energetyczną i ruchomymi kończynami.

Zestaw zawiera również minifigurkę Iron Mana, którą można umieścić w otwieranym kokpicie mecha. Dzięki temu pole do odgrywania niezliczonych scen filmowych i potyczek z innymi mechami jest otwarte. Po zakończeniu emocjonujących pojedynków Iron Man wraz ze swoją zbroją będzie uzupełniał wystrój dziecięcego pokoju każdego fana.

2. LEGO Marvel 76208 Kozia łódź

Kolejnym atrakcyjnym zestawem dla fanów filmu „Thor: Miłość i grom” będą klocki Lego Marvel Kozia łódź. Na pokładzie łodzi znajdują się kultowe postacie filmowe, a więc Thor, Potężna Thor, Walkiria, Korg i Gorr. Bohaterowie posiadają wszelkie niezbędne im akcesoria i uzbrojenie, w tym topór Thora Stormbreaker.

Sama łódź ciągnięta jest po niebie przez 2 kozły: Zgrzytającego zębami i Miażdżącego zębami. Do wnętrza statku można dostać się poprzez podnoszony dach, co ułatwia zabawę w jego środku. Zestaw Lego Marvel dedykowany jest dzieciom w wieku od 8 lat i składa się z 564 elementów.

1. LEGO Marvel Avengers 76191 Rękawica Nieskończoności

Na czele rankingu najpopularniejszych zestawów Lego Marvel znajduje się propozycja dla dorosłych fanów Marvel Avengers — Rękawica Nieskończoności. Dzięki 590 elementom zbudujesz model kolekcjonerski kultowej broni znanej z filmów „Avengers: Wojna bez granic” oraz „Avengers: Koniec gry”.

Niszczycielska Rękawica odtwarza szczegółowe detale, posiada ruchome palce i kolorowe Kamienie Nieskończoności. Dzięki usytuowaniu jej na solidnej podstawie z napisem może stabilnie prezentować się na półce i cieszyć oko każdego miłośnika Marvel Avengers.

One thought on “Lego Marvel ⍟ Ranking TOP 5

Dodaj komentarz